Шпалери під фарбування Marburg фото

Шпалери під фарбування Marburg

Асортимент рулонних оздоблювальних матеріалів представлений у величезній різноманітності. Найбільшою популярністю, як показує практика, користуються шпалери під фарбування marburg. Німецькі виробники завжди ставили на чільне місце практичність і міцність, але і модні віяння беруться до уваги. Купуючи оздоблювальні матеріали, які випускає Німеччина, кожен з нас впевнений у високій якості товару. При цьому вартість його досить прийнятна для різних категорій покупців. Поєднання невисокої ціни і високої якості – не єдина перевага описуваного вибору.

Трохи про компанію Marburg

На ринку оздоблювальних матеріалів німецька компанія «Marburg» представляє свою продукцію майже півстоліття. Вона була заснована Іоганногм Шефер в маленькому однойменному містечку ще в дев'ятнадцятому столітті. Спочатку компанія випускала оздоблювальні тканини, потім шпалери, які продавалися тут же в невеликому магазинчику.

Однак слава про якість пропонованих товарів швидко розлетілася по країні, німецькі шпалери стали затребувані і за межами Німеччини, маленька мануфактура швидко переросла у величезну фабрику, а вона у великій завод, який став випускати шпалери під фарбування різних колекцій.

«Marburg» сьогодні – великий концерн, що пропонує найширший асортимент рулонних оздоблювальних матеріалів. Крім виробничих потужностей він об'єднує цілу серію дизайнерських лабораторій – фабрику оригінальних креативних ідей, що дозволяють з паперу, вінілу, флизелина, стеклярусу і навіть каменю впускати різноманітні шпалери під фарбування. Серед них особливе місце займають антивандальні німецькі рулони під фарбування.

Переваги покупки шпалер під фарбування від німецького бренду Marburg

Німеччина – країна, виробництво якої зробила ставку на високу якість товарів, що випускаються. Німецький бренд Marburg – один з небагатьох, хто не вивів свої виробничі потужності за межі Німеччини, він не став розміщувати їх в країнах Південно-Східної Азії, тому збереглася можливість контролювати всі етапи виробництва.

Але бездоганну якість – не головне властивість, що визначає популярність оздоблювальних матеріалів, що випускаються в Німеччині. За словами дизайнерів і майстрів, які працюють з полотнами під фарбування німецького бренду Marburg, можна виділити і інші достоїнства описуваного матеріалу.

 1. Поєднання практичності і художньої естетики.
 2. Всі полотна характеризуються довговічністю, зносостійкістю, механічною міцністю.
 3. Вони впродовж досить довгого часу зберігають товарний вигляд, не вигоряють на сонці, фарби малюнка не стираються.
 4. Виробник постійно презентує своїм покупцям нові колекції, в яких збираються наймодніші тенденції майбутнього сезону. Так як колекції та минулих десятиліть не втрачають своєї актуальності, продукція з Німеччини може похвалитися розмаїттям кольорів і фактур.
 5. До створення колекцій залучаються дизайнери зі світовою репутацією.
 6. В якості основи для створення полотен вибираються матеріали преміум класу. За допомогою них легко формується і домашня атмосфера, і підкреслюється високий офісний статус компанії.

Відповідність сучасним тенденціям, поліграфічна точність, легкість створення єдиного покриття, широкий ціновий діапазон – ось ще додаткові переваги покупки описуваних полотен.

В даний час Marburg випускає всі види шпалер під фарбування: паперові, вінілові, флізелінові полотна. Але найбільшою популярністю на нашому вітчизняному ринку користуються лазер антивандальні полотна виробництва Німеччина. Їх застосування виправдане тоді, коли є необхідність створити обробку, здатну протистояти механічних пошкоджень.

Але сучасні дизайнери охоче застосовують їх для оформлення житлового простору. Уявімо колекції, які найбільш краще підходять для цього.

Колекція шпалер під фарбування «Patent decor»

Випуск флізелінових шпалер компанія Marburg налагодила ще в 1989 році.Набагато раніше вона ввела в виробництво програму сертифікації, що дозволяє відстежувати і вибраковувати товар, який не відповідає високим європейським стандартам. Саме тому шпалери для фарбування з колекції «Patent decor» можна легко назвати найкращими серед аналогової продукції.

Технологія їх виробництва вироблялася роками, враховувалися всі недоліки подібних матеріалів, нова продукція постійно тестувалася, збиралися відгуки покупців і аналізувалися будь-які побажання потенційних споживачів.

Такий підхід дозволив створити шпалери під фарбування, мають дуже практичні властивості. Нова колекція отримала назву «Patent decor». У ній є шпалери 117 найменувань, серед них і рулонні матеріали для створення класичних інтер'єрів, і креативні рішення, за допомогою яких нескладно реалізовувати ідеї хай-тека або арт-деко.

Практично всі шпалери під фарбування з колекції «Patent decor» мають унікальну структуру. Рулони складаються з двох основ. Одна – флізелінові полотно, інша – спінена целюлоза. Саме спінений шар целюлози і дозволяє формувати рельєфний малюнок. Завдяки багатошаровій структурі при наклеювання шпалер під фарбування з колекції «Patent decor» утворює шви, які візуально практично зовсім не видно. Саме тому при бажанні створити ефект цілісного настінного покриття фахівці рекомендують купувати зразки колекції «Patent decor».

У ній представлені малюнки, кольори, популярність яких перевірена роками. Дизайнерські ідеї, сформульовані в колекції «Patent decor» нерідко можна побачити в інших, більш свіжих розробках німецького бренду

Колекція «Patent decor» складається з трьох видів шпалер під фарбування:

 1. Рулони для поклейки стін шириною 1,06 м і довжиною 25 м.
 2. Фризи для цоколя шириною 1,6 м і довжиною 5 м.
 3. Бордюри.

В якості особливого пропозиції представлені 3d полотна під фарбування серії «Patent decor». Вони виконані в техніці об'ємного барельєфа. Сформувати описуваний візуальний ефект допомагає спеціальний гранулят, який наноситься на флизелиновій основу. Саме він дозволяє створювати приголомшливі ілюзії, здатні легко імітувати дерев'яні поверхні, сітчасті форми, оригінальні орнаменти, строгі лінії. Завдяки 3d ефекту загальна картинка, створена за допомогою шпалер під фарбування із серії «Patent decor», виглядає легко і грандіозно.

Професійні дизайнери охоче використовують 3d полотна з колекції «Patent decor» для функціонального зонування приміщень, для створення особливого настрою і ексклюзивного інтер'єру.

Якщо є бажання пограти зі світлом і з тінями в рамках однієї кімнати, спробувати попрацювати з матеріалом, чиє якість не піддається сумнівам, коштувати вибирати шпалери під фарбування виробництва Німеччина, полотна з 3d ефектом із серії «Patent decor» як не можна краще підходять для характерних дизайнів .

Опис колекції шпалер «Home» – виробництва Німеччина

Колекція шпалер під фарбування «Home» представлена ​​різними серіями. Одна з них – оrnamental Home – класика нового прочитання. Вона найкраще підійде тим, хто любить консервативні інтер'єри, тим, хто любить неоновий стиль сучасного життя.

На перший погляд шпалери під фарбування з серії оrnamental Home здаються досить простими, але перше враження, вважає виробник, буде оманливим. Каталог оrnamental Home сповнений сюрпризів, один з них – рішення сплести великі і дрібні флористичні орнаменти в одну єдину ідейну картину.

Якщо дизайн складається з прямих ліній, увагу привертає їх аскетична суворість. Шпалери під фарбування з витягнутими еліпсами, схожими на кільця Юпітера допоможуть легко зонувати будь маленький простір. У серії оrnamental Home є полотна, які дозволяють імітувати тканину або фактурну штукатурку. Вони прості у виконанні, але глянець фактури надає простоті статусний стриманий шик.

Колірна палітра серії оrnamental Home представлена ​​в стриманій колірній гаммі. Є варіанти, що нагадують всі відтінки кави з молоком, сірої гами, ванільного морозива.Для того щоб уникнути ефекту скучности, нейтральна колірна палітра розбавляється дрібними вкрапленнями золотого, фіолетового і фісташки кольору.

Завдяки стриманості фарб, можна легко вибирати шпалери під фарбування оrnamental Home виробництво Німеччина для оформлення спалень, дитячих кімнат, віталень. Є гарні вже готові дизайнерські рішення із застосуванням полотен з колекції оrnamental Home для оформлення коридорів.

Полотна оrnamental Home добре тягнуться, тому їх можна застосовувати для оформлення стін в новобудовах, в будинках, що дають сильну усадку.

Колекція шпалер «Erismann»

Основа полотна німецької колекції шпалер під фарбування «Erismann» виконана з флізеліну. Ось чому фарба на їх поверхню лягає досить легко, не залишаючи патьоків і розлучень на лицьовому шарі. Вибір «Erismann» стає актуальним тоді, коли до шпалер під фарбування пред'являються високі вимоги до декоративних властивостях.

Ця колекція сьогодні представлена ​​кількома серіями:

 • Однотонні фактурні еrismann Poesia виконані в гамі ніжних пастельних відтінків з великими флористичними орнаментами.
 • Grace від еrismann – класичний стиль з дамаської малюнками, з ніжними квітковими мотивами, з імітацією фактурної штукатурки. Дані полотна допомагають підкреслювати природну основу оформлення інтер'єрів.
 • Шпалери під фарбування еrismann Crystal – рельєфна структура з національними орнаментами південних країн.
 • Колекція Futurama еrismann представлена ​​полотнами з яскравими геометричними сюжетами. Найчастіше вибираються для оформлення кухонь.
 • Childrens Stories еrismann – яскраві і веселі полотна для оформлення дитячих кімнат. Є еrismann шпалери з 3d ефектом з цієї серії для хлопчиків, є еrismann обробка з 3d ефектом для кімнат дівчаток.

Ремонтний флізелін «Mode vlies basic»

На німецькій фабриці крім шпалер під фарбування проводиться ремонтний флізелін. Марка «Mode vlies basic» користується великою популярністю на нашому вітчизняному ринку. Він проводиться на основі целюлози і синтетичних волокон. Вони зв'язуються між собою полімерним просоченням. В результаті виходить неткане полотно. У серії «Mode vlies basic» представлені різні рулони.

Ті з них, в яких часткове співвідношення целюлози невисока, використовуються для наклейки на стіну і створення рівно гладкій поверхні. Шпалери з серії «Mode vlies basic», в яких целюлози більше, ніж синтетичних волокон, мають рельєфом, схожим на рельєф, що формується за допомогою шпалер під фарбування. Саме другий варіант «Mode vlies basic» найбільш популярний і в Європі, і в нашій країні.

Функції ремонтного флизелина очевидні. Його застосування здійснюється тоді, коли необхідно виконати декоративну обробку, здатну допомогти замаскувати тріщини на стіні або на стелі, закрити русти, неглибокі шви між двома будівельними панелями. Ремонтний флізелін «Mode vlies basic» виступає в ролі армуючої сітки, він не дає мікротріщин розповзатися, вирівнює і зміцнює будь плоскі поверхні, роблячи їх механічно міцними. Застосовуючи ремонтний флізелін «Mode vlies basic» можна легко заощадити на витраті фарби. Описуваний матеріал здатний замінити фінішну шпаклівку під фарбування.

Матеріал з серії «Mode vlies basic» має цілу низку переваг перед аналогової продукцією:

 1. Він має високу міцність, з часом не деформується і добре зберігає свої експлуатаційні властивості.
 2. Флізелін із серії «Mode vlies basic» покращує звукоізоляцію.
 3. Він важкозаймисті.
 4. Його можна перефарбовувати до семи раз.
 5. Термін служби полотен «Mode vlies basic» – 25 років.
 6. Клеїти його можна, не побоюючись за своє здоров'я, полотна із серії «Mode vlies basic» нетоксичні, після поклейки на стіну не виділяють токсичних речовин.

Колекція шпалер під фарбування із серії «Lazer color»

Шпалери «Lazer color» – ще одна дизайнерська колекція від німецького бренду. Саме Marburg почав випускати перші антивандальні шпалери на флізеліновій основі. Їх верхній шар оброблений вінілом – матеріалом, що допомагає запечатувати лицьову поверхню і не допускати утворення тріщин, подряпин.

Антивандальні шпалери під фарбування від німецького бренду виготовляються за спеціальною технологією – способом термічного тиснення з подальшою лазерною обробкою. Саме така послідовність забезпечує шпалер високу щільність, а значить, і міцність. Отримана текстура толерантна до ударів, до стирання і до високих температур.

Описувані шпалери під фарбування – прекрасний вибір для тих, у кого в будинку живуть кішки і собаки, шпалери з описуваної колекції добре миються, вони пропускають повітря, значить, стіни під ними будуть дихати. Власникам домашніх тварин краще вибирати бамбукові шпалери під фарбування і фарбувати їх акриловою фарбою. Це забезпечить безпеку тваринам.

Незважаючи на наявність надійного захисного шару, на антивандальні шпалери «Lazer» прекрасно лягає шар фарби. У продажу є вже готові color полотна із серії «Lazer color». Різноманіття відтінків допомагає вибрати кращий варіант і обклеїти ними стіни в дитячих кімнатах, на кухнях і в передпокоях. Особовий шар «Lazer color» прекрасно витримує вплив високих температур, він не боїться кислот і жирів. Після багатьох років експлуатації товарний зовнішній вигляд зберігається легко.

В якості останнього ноу-хау в продажу можна легко знайти шпалери з серії «Lazer color» з 3d ефектом. Різноманітність фактурних рішень вражає, тому кожен зможе знайти щось собі до душі.

Узагальнення по темі

Всі описані вище шпалери під фарбування Марбург, серія «Lazer color», в тому числі, це втілення кращих технічних характеристик рулонних матеріалів, красиве поєднання відтінків, передача оригінальних рішень. Ось чому продукція німецького бренду користується величезною популярністю в усьому світі. Якщо є бажання знайти шпалери під фарбування зі звичайним рельєфом із серії color або з 3d ефектом за прийнятною ціною, кращого варіанту просто не знайти.

Вибираючи німецькі шпалери, можна розраховувати на створення гармонійного інтер'єру, здатного продемонструвати високий статус свого господаря. За німецькими шпалерами під фарбування просто доглядати, вони в процесі експлуатації не рвуться і не деформуються. Актуальність будь-якої колекції з часом не втрачається, в продаж постійно надходять нові серії німецьких полотен, випущених на фабриці Марбург. Описані вище колекції – лише мала частка величезного асортименту. Кожен зразок – бездоганний стиль, високі технічні показники і доступна ціна.

Related posts